AAA
rss

Afdeling grondgebiedszaken

Contacteer ons

Markt 1
9890 Gavere
tel. 09 389 29 60
fax 09 389 29 01
grondgebied@gavere.be

Openingsuren

ma, di, wo, do, vr: 8.45u-11.45u

maandagavond
17.00u-19.00u

woensdagnamiddag
14.00u-16.00u

Deze afdeling omvat ruimtelijke ordening, milieu en infrastructuur

CONTACTPERSONEN

Afdelingshoofd: Didier De Beck

didier.debeck@gavere.be

Algemene leiding van de afdeling

Stedenbouwkundig ambtenaar

Ambtenaar noodplanning

RO Didier

Deskundigen:

Milieudienst: Henk Dujardin      

henk.dujardin@gavere.be

Deskundige milieu

Ambtenaar noodplanning

RO Henk

Dienst infrastructuur: Yannick Dhondt

yannick.dhondt@gavere.be

Deskundige infrastructuur

Dienst ruimtelijke ordening: 

Sabine De Clercq,

sabine.declercq@gavere.be

Deskundige ruimtelijke ordening

RO Sabine

Medewerkers:

Martine Clemmen                     

martine.clemmen@gavere.be

Administratief medewerker

RO Martine

Ann Sedeyn                             

ann.sedeyn@gavere.be

Administratief medewerker

RO Ann

Cindy De Ridder                       

cindy.deridder@gavere.be

Administratief medewerker

RO Cindy

Annuska De Groote                   

annuska.degroote@gavere.be

Administratief medewerker

ikke

Piet Goeminne                          

piet.goeminne@gavere.be

Techn. coördinator infrastructuur

piet

Michael Vermassen

michael.vermassen@gavere.be

Techn. coördinator planning

Aanverwante onderwerpen