AAA
rss

Samenstelling

De gemeenteraad bestaat uit rechtstreeks verkozen leden. Het aantal gemeenteraadsleden is afhankelijk van het inwonersaantal van de gemeente en bedraagt in Gavere 23. De leden van de gemeenteraad zijn tevens de leden van de raad voor maatschappelijk welzijn.

De gemeenteraad/OCMW-raad bestaat uit:

Foto

Naam

Contactgegevens

Fractie

Gemeenteraad-18
Klik om te vergroten

De heer Dieter De Mets
Voorzitter van de gemeenteraad en de OCMW-raad

Lid van de tuchtcommissie

Lid van de politieraad


Driesstraat 33
9890 Gavere

0478 26 71 63
dieter.demets@gavere.be

Open Vld - VOG

Gemeenteraad-11
Klik om te vergroten

De heer Denis Dierick

Lid van de commissie "algemeen beleid",
de deontologische commissie en de tuchtcommissie

Lid van het politiecollege en de politieraad


Muntekouter 3
9890 Gavere

0475 55 62 24
denis.dierick@gavere.be

Open Vld - VOG

Gemeenteraad-17
Klik om te vergroten

De heer Peter Declercq

Lid van de tuchtcommissie


Steenberglos 8
9890 Gavere

0485 30 09 31
peter.declercq@gavere.be

Open Vld - VOG

Gemeenteraad-15
Klik om te vergroten

De heer Christophe De Boever


Baaigemstraat 364
9890 Gavere

0475 36 57 28
christophe.deboever@gavere.be

Open Vld - VOG

Gemeenteraad-3
Klik om te vergroten

Mevrouw Tanja Eeckhout

Lid van de commissie "algemeen beleid",
de deontologische commissie en de tuchtcommissie

Lid van de politieraad


Nijverheidsstraat 59
9890 Gavere

09 390 87 99
0494 46 58 15
tanja.eeckhout@gavere.be
www.tanjaeeckhout.be

Open Vld - VOG

Gemeenteraad-13
Klik om te vergroten

De heer Paul Carion

Fractieleider


0477 49 78 60
paul.carion@scarlet.be

Open Vld - VOG

Gemeenteraad-8
Klik om te vergroten

De heer Jean-Pierre Sprangers

Lid van de commissie "algemeen beleid"

Open Vld - VOG

Gemeenteraad-10
Klik om te vergroten

De heer Roland De Bosscher

Lid van de commissie "algemeen beleid"
en de deontologische commissie


Eeckhoutstraat 11
9890 Gavere

roland.debosscher@telenet.be

Open Vld - VOG

Gemeenteraad-16
Klik om te vergroten

Mevrouw Christine De Cooman

Lid van de deontologische commissie


09 390 89 46 (tel + fax)
christine.de.cooman@telenet.be

Open Vld - VOG

Gemeenteraad-12
Klik om te vergroten

De heer Dirk Martens

Fractieleider

Lid van de commissie "algemeen beleid"
en de tuchtcommissie


Nieuwlandstraat 25
9890 Gavere

0473 87 13 70
dirk.martens@gavere.be

CD&V

Gemeenteraad-7
Klik om te vergroten

Mevrouw Steffi Beyaert

Lid van de deontologische commissie

Lid van de politieraad


Bronnenweelde 8 bus 005
9890 Gavere

0472 38 67 77
steffi.beyaert@hotmail.com

CD&V

Gemeenteraad-9
Klik om te vergroten

Mevrouw Peggy Demoor

Fractieleider

Lid van de commissie "algemeen beleid",
de deontologische commissie en de tuchtcommissie


0479 40 72 76
peggy.demoor@gavere.be

sp.a

Gemeenteraad-34
Klik om te vergroten

De heer Hugo Leroy


Klonkeveldstraat 29
9890 Gavere

0478 27 50 10
hugo.leroy@gmail.com

Gavere durft/ N-VA

Gemeenteraad-32
Klik om te vergroten

De heer Karel Hubau

Fractieleider

Lid van de commissie "algemeen beleid"
en de deontologische commissie


Veldstraat 26
9890 Gavere

09 384 43 06
0475 81 11 02
karel@hubau.be

Gavere durft/ N-VA

Gemeenteraad-21
Klik om te vergroten

Mevrouw Nadine De Stercke

Lid van de deontologische commissie

Lid van de politieraad

0477 72 47 83
n.destercke@skynet.be

Gavere durft/ N-VA

Gemeenteraad-24
Klik om te vergroten

Mevrouw Ankie D'Hollander

Lid van de commissie "algemeen beleid"

Gavere durft/ N-VA

Gemeenteraad-31
Klik om te vergroten

De heer Wim Malfroot

Lid van de deontologische commissie


Biesstraat 44
9890 Gavere

09 384 47 91
0476 33 80 55
wim.malfroot@telenet.be

Gavere durft/ N-VA

Gemeenteraad-33
Klik om te vergroten

De heer Luc Goemaere

Lid van de tuchtcommissie

Molenstraat 77
9890 Gavere

0498 32 85 39
lucmartinagoemaere@hotmail.com

Gavere durft/ N-VA

Gemeenteraad-19
Klik om te vergroten

Mevrouw Veronique Dedeyne

Lid van de tuchtcommissie


Dorpstraat 92
9890 Gavere

0476 40 27 62
veronique.dedeyne@n-va.be

Gavere durft/ N-VA

Gemeenteraad-20
Klik om te vergroten

De heer Pierre Penninck

Lid van de commissie "algemeen beleid"

Lid van de politieraad


Klonkeveldstraat 16 bus A000
9890 Gavere

0477 34 31 04
pierre.penninck@icloud.com

Gavere durft/ N-VA

Gemeenteraad-26
Klik om te vergroten

Mevrouw Isabelle Tuypens

Lid van de tuchtcommissie

Kasteelstraat 7
9890 Gavere

0489 10 78 22
debuysscher-tuypens@skynet.be

Gavere durft/ N-VA

Gemeenteraad-29
Klik om te vergroten

De heer Jef Vermaere

Fractieleider

Lid van de tuchtcommissie

Baaigemstraat 115
9890 Gavere

09 324 05 15
0476 21 37 38
jef.vermaere@gmail.com
www.groengavere.be

Groen

Gemeenteraad-22
Klik om te vergroten

Mevrouw Nele Melkebeke

Lid van de commissie "algemeen beleid"
en de deontologische commissie


0487 59 48 83
nele.melkebeke@groen.be

Groen