AAA
rss

Gemeenteraad: ere-mandaten

Ere-mandatarissen

De gemeente Gavere telt de volgende ere-mandatarissen:

Titel en Naam

Datum verlening titel

Loopbaan

Ere-burgemeester

Richard Schreyen

° Gavere 19 januari 1912

+ Gavere 14 januari 1987

Bij de Koning aangevraagd door de gemeenteraad op 4 maart 1983

  • 03.03.1953 - 04.01.1965: burgemeester Dikkelvenne

Ere-burgemeester

André De Rouck

° Zottegem 23 oktober 1926

+ Gavere 15 maart 1987

Bij de Koning aangevraagd door de gemeenteraad op 4 maart 1983

  • 04.01.1965 - 31.12.1976: burgemeester Dikkelvenne

Antoine Verstraeten

Ere-burgemeester

Antoine Verstraeten

° Gavere 12 februari 1924

+ Gavere 8 februari 2014

Bij de Koning aangevraagd door de gemeenteraad op 4 maart 1983

  • 20.01.1965 - 31.12.1976: burgemeester Gavere

Ere-schepen

Hubert Vermaercke

° Astene 24 januari 1929

+ Gent 8 juni 1992

Bij de Koning aangevraagd door de gemeenteraad op 4 maart 1983

  • 20.01.1965 - 31.12.1976: schepen Gavere

Ere-schepen

Emiel Laforce

° Gent 28 maart 1925

Bij de Koning aangevraagd door de gemeenteraad op 4 maart 1983

  • 11.01.1971 - 31.12.1976: schepen Vurste
  • 02.01.1977 - 31.12.1982: schepen

Marc Van Wittenberge

Ere-schepen

Marc Van Wittenberge

Ministerieel besluit van 30 maart 2010

  • 02.01.1977 - 31.12.1982:   schepen
  • 01.01.1983 - 31.12.1988:   schepen
  • 01.01.1989 - 31.12.1994:   schepen
  • 01.01.1995 - 05.01.2001:   schepen
  • 06.01.2001 - 31.12.2006:   schepen
  • 01.01.2007 - ...             :   gemeenteraadslid

Ere-schepen

Pierre Declercq

° Oudenaarde 27 juni 1939

Gemeenteraadsbesluit van 31 juli 1989

  • 02.01.1977 - 02.01.1983: schepen
  • 03.01.1983 - 09.07.1989: schepen

Vercamer Frans

Ere-schepen

Frans Vercamer

° Oostrozebeke 25 oktober 1931

+ Gent 19 juli 2010

Ministerieel besluit van 30 maart 2010

  • 01.01.1983 - 31.12.1988:   schepen
  • 01.01.1989 - 31.12.1994:   schepen
  • 01.01.1995 - 05.01.2001:   gemeenteraadslid
  • 06.01.2001 - 31.12.2006:   gemeenteraadslid
  • 01.01.2007 - 19.07.2010:   gemeenteraadslid

Ere-gemeenteraadslid

Gerard Van den Bossche

° Scheldewindeke 22 februari 1934

+ Scheldewindeke 17 april 2017

Gemeenteraadsbesluit van 24 maart 2014

  • 04.01.1971 - 01.01.1977: gemeenteraadslid Baaigem
  • 03.01.1983 - 09.07.1989: gemeenteraadslid

Ere-gemeenteraadslid

Erik Bernaert

° 16 maart 1946

Gemeenteraadsbesluit van 24 maart 2014

  • 02.01.1977 - 02.01.1983: gemeenteraadslid
  • 03.01.1983 - 09.07.1989: gemeenteraadslid
  • 10.07.1989 - 02.01.1995: gemeenteraadslid

Ere-gemeenteraadslid

Carlos Dhont

° Asper 3 februari 1946

Gemeenteraadsbesluit van 24 maart 2014

  • 02.01.1977 - 02.01.1983: gemeenteraadslid
  • 03.01.1983 - 09.07.1989: gemeenteraadslid
  • 03.01.1995 - 05.01.2001: gemeenteraadslid

Ere-gemeenteraadslid

Antoine Eeckhout

° Munte 6 augustus 1940

Gemeenteraadsbesluit van 24 maart 2014

  • 03.01.1983 - 09.07.1989: gemeenteraadslid
  • 10.07.1989 - 02.01.1995: gemeenteraadslid
  • 03.01.1995 - 08.07.1996: gemeenteraadslid
  • 06.01.2001 - 01.01.2007: gemeenteraadslid
  • 02.01.2013 - 09.09.2013: gemeenteraadslid

Ere-gemeenteraadslid

Carlo Vande Walle

° Gent 16 juli 1946

Gemeenteraadsbesluit van 24 maart 2014

  • 03.01.1983 - 09.07.1989: gemeenteraadslid
  • 10.07.1989 - 02.01.1995: gemeenteraadslid
  • 03.01.1995 - 05.01.2001: gemeenteraadslid
  • 06.01.2001 - 01.01.2007: gemeenteraadslid
  • 06.09.2010 - 01.01.2013: gemeenteraadslid

Ere-gemeenteraadslid

Willy Demoor

° Oudenaarde 13 juni 1950

Gemeenteraadsbesluit van 24 maart 2014

  • 03.01.1983 - 09.07.1989: gemeenteraadslid
  • 10.07.1989 - 02.01.1995: gemeenteraadslid
  • 03.01.1995 - 08.07.1996: gemeenteraadslid
  • 06.01.2001 - 01.01.2007: gemeenteraadslid
  • 06.09.2010 - 01.01.2013: gemeenteraadslid

Ere-gemeenteraadslid

Raoul Bekaert

° Zingem 1 november 1928

Gemeenteraadsbesluit van 24 maart 2014

  • 03.01.1983 - 09.07.1989: gemeenteraadslid
  • 10.07.1989 - 02.01.1995: gemeenteraadslid

Ere-gemeenteraadslid

Joseph Van Mieghem

° Tielrode 12 oktober 1944

Gemeenteraadsbesluit van 24 maart 2014

  • 03.01.1995 - 05.01.2001: gemeenteraadslid
  • 06.01.2001 - 01.01.2007: gemeenteraadslid

Ere-gemeenteraadslid

Maria De Vriese

° Asper 15 augustus 1942

Gemeenteraadsbesluit van 24 maart 2014

  • 06.01.2001 - 01.01.2007: gemeenteraadslid
  • 02.01.2007 - 01.01.2013: gemeenteraadslid

Ere-gemeenteraadslid

Martin Dhaenens

° Oudenaarde 30 mei 1947

Gemeenteraadsbesluit van 24 maart 2014

  • 06.01.2001 - 01.01.2007: gemeenteraadslid
  • 02.01.2007 - 01.01.2013: gemeenteraadslid