AAA
rss

Gemeenteraad: ere-mandaten

Ere-mandatarissen

De gemeente Gavere telt de volgende ere-mandatarissen:

Titel en Naam

Datum verlening titel

Loopbaan

Marc Van Wittenberge

Ere-schepen

Marc Van Wittenberge

Ministerieel besluit van 30 maart 2010

  • 02.01.1977 - 31.12.1982:   schepen
  • 01.01.1983 - 31.12.1988:   schepen
  • 01.01.1989 - 31.12.1994:   schepen
  • 01.01.1995 - 05.01.2001:   schepen
  • 06.01.2001 - 31.12.2006:   schepen

Ere-schepen

Pierre Declercq

° Oudenaarde 27 juni 1939

Gemeenteraadsbesluit van 31 juli 1989

  • 02.01.1977 - 02.01.1983: schepen
  • 03.01.1983 - 09.07.1989: schepen

Willy
Klik om te vergroten

Ere-schepen

Willy Van Hove

° Aalter 23 oktober 1949

Gemeenteraadsbesluit van 29 april 2019

  • 03.01.1995 - 05.01.2001: schepen
  • 02.01.2007 - 01.01.2013: schepen
  • 02.01.2013 - 01.01.2019: schepen

Gemeenteraad-32
Klik om te vergroten

Ere-schepen

Karel Hubau

° Zulzeke 25 april 1954

Gemeenteraadsbesluit van 29 april 2019

  • 06.01.2001 - 01.01.2007: schepen
  • 02.01.2007 - 01.01.2013: schepen

Ere-gemeenteraadslid

Erik Bernaert

° 16 maart 1946

Gemeenteraadsbesluit van 24 maart 2014

  • 02.01.1977 - 02.01.1983: gemeenteraadslid
  • 03.01.1983 - 09.07.1989: gemeenteraadslid
  • 10.07.1989 - 02.01.1995: gemeenteraadslid

Ere-gemeenteraadslid

Carlos Dhont

° Asper 3 februari 1946

Gemeenteraadsbesluit van 24 maart 2014

  • 02.01.1977 - 02.01.1983: gemeenteraadslid
  • 03.01.1983 - 09.07.1989: gemeenteraadslid
  • 03.01.1995 - 05.01.2001: gemeenteraadslid

Ere-gemeenteraadslid

Antoine Eeckhout

° Munte 6 augustus 1940

Gemeenteraadsbesluit van 24 maart 2014

  • 03.01.1983 - 09.07.1989: gemeenteraadslid
  • 10.07.1989 - 02.01.1995: gemeenteraadslid
  • 03.01.1995 - 08.07.1996: gemeenteraadslid
  • 06.01.2001 - 01.01.2007: gemeenteraadslid
  • 02.01.2013 - 09.09.2013: gemeenteraadslid

Ere-gemeenteraadslid

Carlo Vande Walle

° Gent 16 juli 1946

Gemeenteraadsbesluit van 24 maart 2014

  • 03.01.1983 - 09.07.1989: gemeenteraadslid
  • 10.07.1989 - 02.01.1995: gemeenteraadslid
  • 03.01.1995 - 05.01.2001: gemeenteraadslid
  • 06.01.2001 - 01.01.2007: gemeenteraadslid
  • 06.09.2010 - 01.01.2013: gemeenteraadslid

Ere-gemeenteraadslid

Willy Demoor

° Oudenaarde 13 juni 1950

Gemeenteraadsbesluit van 24 maart 2014

  • 03.01.1983 - 09.07.1989: gemeenteraadslid
  • 10.07.1989 - 02.01.1995: gemeenteraadslid
  • 03.01.1995 - 08.07.1996: gemeenteraadslid
  • 06.01.2001 - 01.01.2007: gemeenteraadslid
  • 06.09.2010 - 01.01.2013: gemeenteraadslid

Ere-gemeenteraadslid

Maria De Vriese

° Asper 15 augustus 1942

Gemeenteraadsbesluit van 24 maart 2014

  • 06.01.2001 - 01.01.2007: gemeenteraadslid
  • 02.01.2007 - 01.01.2013: gemeenteraadslid

Ere-gemeenteraadslid

Martin Dhaenens

° Oudenaarde 30 mei 1947

Gemeenteraadsbesluit van 24 maart 2014

  • 06.01.2001 - 01.01.2007: gemeenteraadslid
  • 02.01.2007 - 01.01.2013: gemeenteraadslid

Gemeenteraad-5
Klik om te vergroten

Ere-gemeenteraadslid

Aline Dervaux

° Gent 15 april 1953

Gemeenteraadsbesluit van 29 april 2019

  • 27.10-1995 - 05.01.2001: gemeenteraadslid
  • 06.01.2001 - 01.01.2007: gemeenteraadslid
  • 02.01.2007 - 01.01.2013: gemeenteraadslid
  • 02.01.2013 - 01.01.2019: gemeenteraadslid

MiekePeters

Ere-gemeenteraadslid

Mieke Peters

° Gent 18 december 1976

Gemeenteraadsbesluit van 24 juni 2019

  • 02.01.2007 - 01.01.2013: gemeenteraadslid
  • 25.03.2013 - 01.01.2019: gemeenteraadslid

Ere-OCMW-raadslid

Jacques Dezutter

OCMW-raadsbesluit van 17 maart 2014

  • 25.04.1990 - 31.03.1998: OCMW-raadslid
  • 02.04.2001 - 31.07.2013: OCMW-raadslid

Ere-OCMW-raadslid

Antoinette Peters

OCMW-raadsbesluit van 17 maart 2014

  • 02.04.2001 - 04.01.2007: OCMW-raadslid
  • 13.02.2007 - 06.01.2013: OCMW-raadslid

Ere-OCMW-raadslid

Rudy Van den Berghe

OCMW-raadsbesluit van 17 maart 2014

  • 03.04.1995 - 22.10.2010: OCMW-raadslid

Ere-OCMW-raadslid

Anita Verloo

OCMW-raadsbesluit van 17 maart 2014

  • 01.04.1983 - 30.09.1989: OCMW-raadslid
  • 03.01.1995 - 01.04.2001: OCMW-raadslid